Concertagenda

Braziliaanse uit agenda & concerten in Nederland en net over de grens 2019.

 

2019

Januari

3,4,5,6,10,11,12,13 jan Marcella Wisbrun & Kees Gelderblom, Tapas Theater, Andreas Bonnstr.40h, Amsterdam INFO
3 jan Young Jazz Society & Lilian Vieira, Tivoli Vredenburg, Utrecht 1945 uur INFO
4 jan Mario Bakuna , - album release show-, 27Bflat Jazz & Blues Eetcafé, Katelijnestraat 27b, Brugge, België 1900 uur
6 jan Sergio Mendes Tribute Band met Jeroen Vrolijk, Eva Kieboom & Maurice Rugebregt, Het Nonnetje, Groenmarkt 3, Amersfoort 1600 uur INFO
10 jan Mario Bakuna & Edmundo Carneiro, Bouche è Oreille, Félix Hapstr, 11 Etterbeek - Brussel
11 jan Roda da Holanda goes Rotterdam met o.a. Femke Smit, Matrix Rotterdam, Mauritsstr.16, Rotterdam 2030 uur
12 jan Mario Bakuna, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
12 jan Samba Fever met de Lilian Vieira Grupo, Musis, Arnhem 2030 uur INFO
13 jan Batida speelt verloren en gevonden, Beauforthuis, Austerlitz-Zeist 1830 uur INFO
13 jan Vatapá & spec.gast Brancka, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur 
13 jan Jazz aan de Amstel met o.a. Shyla Zoet, Mario Bakuna, etc, Marktplein 11, Uithoorn 1530 uur
15 jan Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
17 jan Zuco 103, Electrosonic - Music & Tech Hideout, Groningen 1915 uur
18 jan Zuco 103, De Drie Gezusters, Groningen 0100 uur (!) 
19 jan Romi Brasil, Ele Tapas Restuarant, Oudegracht a/d Werf 211, Utrecht 2000 uur
20 jan Roda de samba, Viviani Godoy invites Femke Smit, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
20 jan Michael Moore/Rogério Bicudo ft.Magali Datzira, Splendor, Nwe.Uilenburgerstr.116, Amsterdam 1600 uur INFO
20 jan Canjas do Brasil met Romi singer dancer, Brasilbinkie Rodizio, Westblaak 86, Rotterdam 1800 uur
24-27 jan Chora Bruxelas Festival met o.a. Hamilton de Holanda, Yamandu Costa, EPM Holanda, Brussel, België INFO
27 jan Roda de samba met Viviani Godoy, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstraat 201, Utrecht 1600 uur
27 jan Clube do samba at 't Monumentje met o.a. Rogério Bicudo, 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
27 jan Combo Bossa Bela, Herberg De Gouden Leeuw, Bovenstraat 2, Bronkhorst 1430 uur
27 jan Canjas do Brasil met o.a. Romi, Brasil Rodizio Rotterdam, Westblaak 86, Rotterdam 1800 uur

Februari

1 feb Marilia Mendonça, The Box, Mekongweg 5, Amsterdam 2100 uur INFO: 06 84627757 06 41391582
1 feb Roda de choro, Casa das flores, Zwart Janstraat 56, Rotterdam 1800 uur
2 feb Banzo, by Edmundo Carneiro & Ricardo Fiúza, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 feb Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
8 feb Brazil Interaction met Marco Santos en Kees Gelderblom, ISS, Kortenaerkade 12, Den Haag 1700 uur
8 feb Sambeando met o.a. Romi Brasil, Café Averechts, Lijsterstraat 49, Utrecht 21100 uur
9 feb  Roda de samba & Guests, Sambafabriek, Kattenburgerstraat 5, Amsterdam 2100 uur
9 feb Elizabeth Fadel & Floor Polder, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
10 feb Agnes Gosling 4Tet, Verkadefabriek, Den Bosch 1500 uur INFO
10 feb Tinta Bossa, Kunstgalerie De Ploegh, Coninckstr.58, Amserfoort 1400 uur
10 feb Vatapá + roda de samba, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
10 feb Floor & Sa, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
15 feb Romi Brasil, Ele Tapas Restaurant, Oudegracht aan de werf 211, Utrecht 2000 uur
15 feb Banda Fulô, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
15 feb Combo Bossa Bela met o.a. Astrid Volckerick, Salon 1813, Deventerstr.13, Apeldoorn 1830 uur
16 feb Roda da Holanda, Pllek, Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 2300 uur
16 feb Brazilian Dance Night met o.a. Marcelo Godoy, Parnassos, Kruisstr.201, Utrecht 2000 uur
16 feb Mike del Ferro & Maya Fridman - Jobim and more - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
16 feb Luzazul, Cultuurhuys De Kroon, Waddinxveen 2015 uur
17 feb Josee Koning & Mike del Ferro, De Gelderlandfabriek, Culemborg 1430 uur INFO
17 feb Célio Roberto Silva Quartet, Pllek, Amsterdam 1530 uur
19 feb Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
20 feb Xande De Pilares, Panama, Oostelijke Handelskade 4, Amsterdam 2000 uur
22 feb Femke Smit & Breno Viricimo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
22 feb Trio Sodade, Casa Das Flores, Zwart Janstraat 56, |Rotterdam 2000 uur
22 feb Sheyla Da Farofa, Fletcher Hotel, Weigelia 22, Leidschendam-Voorburg 1830 uur
23 feb Com Alma met muziek uit N. & Z.Amerika, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
24 feb Pagode de Geni - Geni Pereira, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
24 feb Music morning met Gabriel & André, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
24 feb Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
24 feb Latin Jazz at Checkpoint met o.a. Pedro Barros, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1700 uur
24 feb Trio Açai met Femke Smit e.a., Bar Botanique, Eerste van Swindenstraat 581, Amsterdam 1600 uur

Maart

2 mar Carnaval do Brasil met Romi Brasil, Ele Tapas Restaurant, Oudegracht aan de Werf 211, Utrecht 2000 uur
2 mar Marcelo Godoy Quartet, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
2 mar Berimbau de ouro carnaval party, Café Tom Tom, Watertorenweg 180, Rotterdam 1800 uur
2 mar Oedipus Brazilian Carnival at Sexyland, Oedipus Brewing, Ged.Hamerkanaal 85, Amsterdam 2100 uur
3 mar Viviani Godoy's Samba Quartet, Pllek,Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 1500 uur
8 mar Rondje Samba met Lilian Vieira, Haas & Popi, Pampuslaan 501, Amsterdam 2200 uur INFO
8 mar Jazzy Vibes In Brasil met Giuseppe Coppola & Marjoleine ten Cate, Kraaij & Balder, Strijpsestr.79, Eindhoven 2130 uur INFO
9 mar Roda de samba & Guests, Sambafabriek, Kattenburgerstraat 5, Amsterdam 2100 uur
9 mar Bandolaxo Duo (Daniel Migliavacca & Glauco Sölter), Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
10 mar Bandolaxo Duo (Daniel Migliavacca & Glauco Sölter), Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
10 mar Vatapá & Annelore Horn, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
13 mar Blue Bossa Liberté live, The Sounds Jazz Club, 28 Rue de la Tulipe, Brussel 2130 uur
15 mar Trio Macaíba, hosted by Juliana Braga-Party met live muziek, Volta Houtmankade 336, Amsterdam  2200 uur 
17 mar Brazil Interaction met Kees Gelderblom & Marco Santos, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
17 mar Vita Pagie & Jaime Nanoha, Bij Tas aan tafel -huiskamerconcert-, Houten 1500 uur tasdoet@hotmail.com
19 mar Roda de choro met o.a. Pedro Moura, Café Béguin, Place du Samedi 12 A, Brussel, België 2000 uur
19 mar Combo Bossa Bela, (opname RTV Apeldoorn) Soap, Vlijtseweg 100,  Apeldoorn 1630 uur
22 mar Folkforrósamba albumrelease Paul Cherryseed, Bergsingelkerk, Bergsingel 152, Rotterdam 2000 uur
24 mar Portugese en Braziliaanse muziek, Ivo & Margarida, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
24 mar Choro Sunday met o.a.Morgana Moreno & Marcelo Rosario/EPM Holanda, Grounds, Rotterdam 1430 uur INFO
28 mar Mabassa, Bourbon Street, Amsterdam 2200 uur INFO
29 mar Josee Koning, Amsterdamse Academische Club, Oudezijds Achterburgwal 235, Amsterdam 1700 uur INFO
29 mar Nando Reis, The Box, Amsterdam 2200 uur INFO
30 mar Zangkoor Volver & Vatapá, Sprengeloo, Sprengerweg 81, Apeldoorn 2000 uur INFO
30 mar House concert+jam session, Marcelo Rosário & Morgana Moreno, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
31 mar Morgana Moreno & Marcelo Rosário, Casa Bruti, Den Haag
31 mar Roda de samba da Viviani Godoy convida Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
31 mar Caroline Lobanov goes Brazil, Cereoolfabriek, Utrecht 1500 uur
31 mar Carinhoso in concert met Bodhi Sykora, Theater Vrijburght, Amsterdam 1600 uur INFO
31 mar Vita Pagie & Jaime Nanoha, SOIA Strand Oog in al, Utrecht 1600 uur INFO
31 mar Filomena Croce & Maurice Rugebregt, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur

April

2 apr The Getz/Gilberto Project met Annelore Horn, Uffie's, Zutphen INFO
4 apr Filmdocumentaire over Amazone Regenwoud, Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
5 apr Vatapá & Caroline Lobanov, Theaterkerk Bemmel, Bemmel 2100 uur INFO
5 apr Vrijdagmiddag borrel met Braziliaanse muziek met o.a. Roger de Bortoli, IJssalon Sabor, Markt 2, Grave 1600 uur
6 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
6 apr Zangkoor Volver & Vatapá, Showroom, Langstr.20, Arnhem 2000 uur INFO
6 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Ineke Toetenel,  1600 & 2000 uur Den Haag info@jaimevita.com
6 apr Roda de choro, GC Pianofabriek, Fortstraat 35, St.Gilles (België) 1700 uur 
7 apr Ginga Ligeira, De Markten, Oude Graanmarkt 5, Brussel 1900 uur
7 apr Zangkoor Volver & Vatapá, Brebl, Waalbandijk 14 e/f, Nijmegen 1600 uur INFO
7 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
7 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva (kinderconcert), Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
7 apr Roda de samba -Brasil 030- met o.a. Lilan Vieira, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstr.201, Utrecht 1600 uur
7 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Sascha van Eijk, Delft 1400 uur info@jaimevita.com
7 apr Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
7 apr Martie & Abel Marcel, zang/piano "Lazy Sunday Afternoon", Stadstheater, Zoetermeer 1600 uur INFO
7 apr Sheyla da Farofa, Hotel Royal, Noordwijk 1500 uur
8 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva workshop, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 1800 eur. entree eur 10
9 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, concert, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 1900 uur entree eur 10
9 apr Tamara Maria & Maurice Rugebregt, Impulse -gebouw 115- , Stippenweg 2, Wageningen 1230 uur INFO
12 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Volkshotel, Amsterdam 1900 uur INFO
13 apr Roda de samba met Romi Brasil & Celio Roberto, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 apr Vatapá en Elizabeth Fadel + roda de choro e samba, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
16 apr Ney Conceição, Paddy Murphy's, Rotterdam 2300 uur
17 apr Mabassa, Bourbon Street, Leidsekruisstraat 6-8, Amsterdam 2200 uur
17 apr Ney Conceição 4tet, Jazzclub September, Den Haag 2130 uur
18 apr Ney Conceição 4tet, Prinsenkwartier, Sint Agathaplein 4, Delft 2030 uur
19 apr Duo Moore/Bicudo, Roda da Holanda, De Ruimte, Distelweg 83, Amsterdam 2130 uur 
19 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
20 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Frans van der Ven, Almere 2000 uur info@jaimevita.com
20 apr Criss Cross Festival met o.a. Lilian Vieira en Alaor Soares, Podium Hoge Woerd, De Meern v.a. 1400 uur INFO
20 apr Daniel de Moraes,Olaf Keus & Celio Roberto Silva, Gollem's, Overtoom 160, Amsterdam 1900 uur
21 apr Marcello Linhos & Armorial ft.Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
21 apr Solo piano door Elizabeth Fadel voor kinderen, Munganga, Amsterdam1100 uur INFO
22 apr Marcello Linhos met Nelson Latif en Marcelo Lima, De Gouden Leeuw, Grave 1530 uur
23 apr Ney Conceição 4tet, Cultuurschip Thor, Zwolle 2200 uur
24 apr Ney Conceição 4tet, Huis Verloren, Hoorn 2030 uur
25 apr Ney Conceição 4tet, Jazzcafé 't Nonnetje, Amersfoort 2200 uur
26 apr Sheyla Da Farofa, Hotel Leidschendam-Den Haag, Rest.Chiparus, Leidschendam-Den Haag 1830 uur
26 apr João Bosco, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
27 apr João Bosco Quartet, Lux, Nijmegen 2030 uur INFO
27 apr Ney Conceição 4tet Jazzcafé Dizzy, Rotterdam 2130 uur INFO
28 apr Ney Conceição, Jazz In Zandvoort, Zandvoort 1530 uur INFO
28 apr Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
28 apr Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick, Soap Apeldoorn, Vlijtseweg 100, Apeldoorn 1600 uur

Mei

3 mei Tribute to Djavan, Mario Bakuna e.a., Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee, 3 Trees Ceramics, Den Haag 2000 uur info@jaimevita.com
3 mei Femke Smit & Breno Viricimo, + DJ Forroni, Mix Tree, Schipluidenlaan 12, Amsterdam 1900 uur
3 mei Romi Brasil & Nelson Latif, ZIMIHC Theater Stefanus, Braziliëdreef 2, Utrecht 1600 uur
4 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee, Galerie van Haeften, Noordwijk 1600 uur info@jaimevita.com
5 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Anita Doornekamp, Galerie Pol 38, Breda 1300 uur info@jaimevita.com
5 mei Filomena Croce, Galerie Café Leidse Lente, Haagweg 4, Leiden 1500 uur
8 mei Sergio Mendes, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
9 mei Sergio Mendes, Theater Heerlen Limburgzaal, Heerlen 2030 uur INFO
9 mei Bossa Nova Duo, Cocktailbar Ginscal, Stratumseind 101, Eindhoven 2000 uur 
10 mei Combo Bossa Bela, Kunstcafé Deventer, Keizerstr.70, Deventer 1050 uur
10 mei Sergio Mendes, Het Depot, Leuven, België 2000 uur
10 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Mansour Bakhtiar, Den Haag 1945 uur info@jaimevita.com 
11 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Volkshotel Broedplaats, Amsterdam 1300 uur INFO
11 mei Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
12 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Galerie van Slagmaat, Woerden 1500 uur INFO
12 mei Roda de samba da Viviani & guests, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
12 mei Vatapá & Maurice Rugebregt, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
14 mei Bossa Flor/Cláudio Lacerda, Braz.ambassade, Av.Louise 350, Brussel 1800 uur gratis toegang
14 mei Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
17 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Het Klokhuis, Celebesstraat 4, Den Haag 1930 uur INFO
17 mei Jazz Jam Session Maurice Rugebregt, Elizabeth Fadel, e.o., Casa Das Flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 1900 uur
18 mei Patrizia Di Malta, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
18 mei Pianorecital Duo Ama (klassiek), Pianolamuseum, Amsterdam 2015 uur INFO
18 mei Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
18 mei Nelson Latif & Marcelo Godoy, Podium Paco Plumtrek, Oude Kolkschool, Bornerbroeksestr.19, Almelo 2030 uur INFO
19 mei Rogerio Botter Maio & Piergiorgio Pirro, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
19 mei Roda de samba, Rest.Rodizio, Gevers Deynootpl.125,Scheveningen 1600 uur
19 mei Lucy Montebello (Braz./fado/tango), Pianolamuseum, Amsterdam 1700 uur INFO
19 mei Combo Bossa Bela, Cafe op 2, Stadhuisplein 2, Almere Stad 1700 uur
19 mei Viviani Godoy's Trio, Hannekes Boom, Dijksgracht 4, Amsterdam 1500 uur
23 mei Lucas Figueiredo Trio, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
24 mei Kees Gelderblom & Marco Santos, ISS, Kortenaerkade 12, Den Haag 1700 uur
24 mei Brazilian Jazz Quartet met o.a. Pedro Barros, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
25 mei Roda da Holanda, Westergastheater, Pazzanistr.15, Amsterdam 2100 uur
25 mei Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
26 mei Batida, Amersfoort Jazz, Amersfoort INFO
26 mei Floor Braam & Luís Rabello, Op Hodenpijl, Schipluiden 1500 uur INFO
26 mei Clube do samba at 't Monumentje, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
26 mei Astrid Volckerick & Frans van Keep, Hortus, Nijmegen 1400 uur INFO
30 mei 171 Samba Ensemble en gasten, een avond om te dansen, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
30 mei Pé Na Jaca, Cellule 133a, 133a Avenue Ducpétiaux, Brussel 2000 uur
30 mei Italian meets bossa Nova, Filimena Croce & Kees Gelderblom, La Galleria, Boulevard, Scheveningen 1800 uur
30 Mei Breda Jazz Festival, Marcelo Godoy Quartet, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1330 INFO
31 mei Susana Raya & Claudia Rolando, Tango en Bossa, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
31 mei Zuco 103, Zwolle Unlimited, Zwolle
31 Mei Breda Jazz Festival, Roda de samba da Viviani Godoy, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1400 uur INFO

Juni

1 jun Roberto Carlos, Vorst Nationaal, 208 Av.Victor Rousseau, 1190 Brussel INFO
1 jun Zuco 103, Blue Note Sessions, Muziekgebouw, Eindhoven 1600 uur
1 jun Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
1 jun Fleurine, CC Amstel, Cullinanplein Amsterdam 2030 uur
1 jun Breda Jazz Festival, Roda da Holanda met Femke Smit, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1330 uur INFO
2 jun Marcos Valle, Club Bahnhof Ehrenfeld, Bartholomäus Schink Strasse 65-67, Köln, Duitsland 2000 uur INFO
2 juni Geni Pereira, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
2 jun Combo Bossa Bela, Bettie's Bed & Breakfast, Beukelaarsweg 11, Teuge 1400 uur
2 jun Clube do samba met Laura Polence, Rogério Bicudo e.a., Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
2 jun Fusca, Breda Jazz Festival, Podium Hotel Nassau, Breda 1400 uur INFO
4 jun Fleurine, Brinkhuis, Laren 2015 uur INFO
6 jun Paulo Bellinati & Cleyton Fernandes - guitar duo - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
6 jun Brazilian night met o.a.Femke Smit, Mastino V, Bilderdijkstraat 192, Amsterdam 1900 uur
7 jun João Vedana, Café Averechts, Lijsterstraat 49, Utrecht 2100 uur
8 jun Catopê by Guilherme Pimenta Quartet, Forró e mais, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
8 jun Alex Rossi & David Golek, De Waag, Nieuwmarkt 4, Amsterdam 1600 uur
8 jun Marcos Valle, Drift Festival, Nijmegen - geannuleerd - 
9 jun Pimenta Jazz Trio, Casa Das Flores, Zwart Janstraat 56, Rotterdam 1900 uur
9 jun Vatapá met Hans Mekel, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
10 jun Clube da encruza, Int.Music Meeting Festival, Nijmegen INFO
10 jun Roda da Holanda met Pedro Miranda, Int.Music Meeting Festival, Nijmegen INFO
14 jun Susana Raya & Claudia Rolando, Jazz, tango & Bossa, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 jun Clube do choro e Bia Stutz, De Markten, Oude Graanmarkt 5, Brussel 2000 uur
15 jun Mario Bakuna & Giuliano Pereira, play Stan Getz & João Gilberto, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
15 jun Roda de samba, Sambafabriek, Kattenburgerstr.5, Amsterdam 2100 uur
16 jun The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Meer Jazz, Hotel De Beurs, Hoofddorp INFO
16 jun Papa's dag met Kriya Familia, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
16 jun Viviani Godoy, Muziek bij midden in de Maas, Burg.Hoffmanplein, Noordereiland, Rotterdam 1330 uur gratis
16 jun T-SAMBA Festival, De Heuvel Tilburg 1300 uur INFO
20 jun Bossa en blues met Norah (Kluis) & Edwin, Filmhuis Pier K, Harmonieplein 2, Nw.Vennep 2000 uur
21 jun Milton Nascimento, Paradiso, Amsterdam 1900 uur INFO
22 jun Marco Santos & Kees Gelderblom - interaction - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
22 jun Zuco 103, Full Color Festival, Kampen
22 jun Small Talk, Dag van de kampvuur muzikant, Kasteel Nederhemert, Kasteellaan 1, Nederhemert-Zuid 2000 uur
22 jun Brasil Express Samba Sounds, De Bieb, Veenkade 7-9, Den Haag 2130 uur 
23 jun Thais & Gabriel, (kinder) concert, Teatro Munganga, Amsterdam  1100 uur INFO
23 jun Acorde Vizinho, Forró baile show, Festa Junina, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
23 jun Sessie met o.a. Ana Beck, Ed Verhoeff, Enrique Firpi, Ferial, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur INFO
28 jun Amaro Freitas Trio, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
28 jun Braz.avond met Femke Smit & Breno Virícimo, AAC, Oudezijds Achterburgwal 235, Amsterdam 1700 uur
29 jun Mart'nália, Lantaren Venster, Rotterdam 2100 uur INFO
29 jun Trio (Elizabeth)Fadel, (Nelson)Latif & (Lucas)Figueiredo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
29 jun Bossa Nova live at the bar, Wijnbar Koffie & Ambacht, Ebenhaezerstr.52a, Rotterdam 1600 uur
30 jun Clube Do Samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
30 jun Vita Pagie & Jaim,e Nanoha, Atelierconcert, Abraham Dolesteeg Utrecht 1400 uur www.jaimevita.com
30 jun Brancka, De Prael Houthavens, Nwe.Hemweg 2, Amsterdam 1500 uur

Juli

4 jul Luedji Luna, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
4 jul Liniker e os caramelows, Paradiso Noord, Amsterdam 2030 uur INFO
5 jul Carinhoso, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
5 jul Tabita & Brazilian Groove Band, Bol & Orchestre, Thonissenlaan 34, Hasselt - België 1800 uur INFO
6 jul The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Koppelkerk, Bredevoort INFO
6 jul Zuco 103, Dias Latinos, Amersfoort
7 jul Samba K Gente, dans en zing mee, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
7 jul Tinta Bossa, De Volmolen, Amersfoort
11 jul Zuco 103, De Parade, Den Haag
12 jul Gilberto Gil, North Sea Jazz Festival, Rotterdam INFO
12 jul Forró Pé De Serra door João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
13 jul Roda de samba o.l.v.Nelson Latif, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
13 jul Zuco 103, Big Rivers Festival, Dordrecht
14 jul Fleurine, North Sea Jazz Festival, Rotterdam INFO
14 jul Zuco 103, Werfpop, Leiden
14 jul Combo Bossa Bela, Hof van Busslo, Breuninkhofweg 7, Bussloo 1430 uur
14 jul Rodizio Festa Brasil 2019, Kurhausplein 125, Scheveningen 1300 uur
14 jul João Bittencourt Trio Pé de serra, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
19 jul Zuco 103, Westerpop, Delft
20 jul Zuco 103, Stortemelk, Vlieland 2200 uur
21 jul Jazzy vibes in Brasil, Gasterij Jo van Dijkhof, Nuenen 1430 uur INFO
24 jul Gilberto Gil, Openluchttheater Rivierenhof, Antwerpen 2030 uur INFO
25 jul Trio Açai met o.a. Femke Smit, On The Roof, Amsterdam 2030 uur INFO
26 jul Zuco 103, De Parade, Utrecht
26 jul Nelson Latif, Pompstation, Amsterdam 1930 uur INFO
27 jul Fernanda Santanna, Pllek, Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 1500 uur 
28 jul Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
28 jul Ferial's sessie met o.a. Brancka, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
30 jul Marcel Godoy, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur

Augustus

1 aug - 1 sep div.data Marcella Wisbrun met de Bossa van Jobim, Tapas Theater, Amsterdam INFO
2 aug Nelson Latif, Pompstation, Amsterdam 1930 uur INFO
2 aug Marcelo Godoy Brazilian Quartet, Biergarten Rotterdam, Schiestraat, Rotterdam 1800 uur
3 aug Pedro Barros Trio,Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
4 aug Festival de verão, OSC, Dr.Meurerlaan 5, Amsterdam INFO
4 aug Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
7 aug Mabassa, Bourbon Street, Leidsekruisstr.6-8, Amsterdam 2300 uur
10 aug Samba Fabriek, IJsfontein, Kattenburgerstr.5, Amsterdam 2100 uur
10 aug João Vedana Trio, 't Oude Pothuys, Oude Gracht 279, Utrecht 2300 uur
11 aug Ferial's sessie met o.a. Brancka, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
17 aug Kaais Zomercarnaval, Binnenstad Oosterhout N.B. v.a. 1300 uur INFO
18 aug Batida, Stortemelk, Vlieland 2100 uur INFO
18 aug Ferial's sessie met o.a. Ana Beck, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
18 aug Viviani Godoy & Kees Gelderblom, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
18 aug Brazilian Sunday Afternoon, Park Lepelenburg, Utrecht 1400 uur
23 aug Zuco 103, De Parade, Amsterdam
25 aug Wicked Jazz Sounds Club night - Brazil Special -, De Melkweg, Amsterdam 2330 uur INFO
25 aug Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
30 aug North Sea String Quartet & Lilian Vieira, Koorzaal Concertgebouw, Amsterdam 1930 & 2130 uur INFO

September

1 sep Hermeto Pascoal by Sorrindo Brazil Jazz Ensemble, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur
1 sep Roda de samba met Viviani Godoy, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstr.201, Utrecht 1600 uur INFO
6 sep Braziliaans koor Zumba, Muziek Staffhorst Vinyl, Willem v.Noortplein 15 Utrecht 1700 uur
6 sep Roda da Holanda, Westergas Theater, Pazzanistraat 15, Amsterdam 1930 uur INFO
7 sep Daniel Souto en het forró de Rebeca, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
8 sep Juggling  percussion by Julio Pimentel (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
8 sep Roda de samba met Viviani Godoy en Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
13-15 sep Nijmegen Samba Festival, Nijmegen INFO
13-15 sep Forró Amsterdam Festival, Amsterdam INFO
13 sep Banda Madê, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 sep Mario Bacuna (Afro Sambas), Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
15 sep The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Hortus, Nijmegen INFO
20 sep Jaime Nanoha & Vita Pagie, De NIeuwe Regentes, Den Haag 2015 uur INFO
21 sep Gabriel Grossi, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
28 sep Mabassa, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO

Oktober

5 okt Carminho (fado/Braziliaans), Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
7 okt Carminho (fado/Braziliaans), Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam 2015 uur INFO
11 okt Brazilian Rhytms by Samba Jazz Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
11 okt Roda de choro e samba met o.a.Nelson Latif, Theater Berenkuil, Biltstraat 166, Utrecht 2000 uur
13 okt Nelson Latif ft.Diogo Guanabara, Roode Bioscoop, Amsterdam 1600 uur INFO
20 Pagode da Geni (Pereira), Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
25 okt Xande De Pilares, Amsterdam INFO volgt
29 okt Djavan, Paradiso, Amsterdam 1900 uur INFO


November

2 nov Marco Santos solo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 nov EPM Holanda Choro Day, Grounds, Rotterdam INFO volgt
8 nov Zuco 103, Patronaat, Haarlem 2000 uur
9 nov Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Kennemer theater, Beverwijk 2030 uur INFO
9 nov Zuco 103, Effenaar, Eindhoven 2000 uur
10 nov Alberto Rosenblit Quintet, Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
14 nov Zuco 103, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2000 uur INFO
15 nov Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Theater De Stoep, Spijkenisse 2030 uur INFO
16 nov Zuco 103, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
22 nov Zuco 103, The Mezz, Breda 2030 uur INFO
23 nov Fleurine, Muziekgebouw, Eindhoven 1600 uur INFO
29 nov Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Theater De Purmaryn, Purmerend 2030 uur INFO

December

7 dec Zuco 103, Paard, Den Haag 1900 uur INFO
13 dec Marcella WIsbrun, De bossa van Jobim, Cultuurpodium Boerderij, Huizen 2015 uur INFO
14 dec Zuco 103, Paradiso Noord, Amsterdam 2030 uur INFO
14 dec Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Theater De Speeldoos, Baarn 2015 uur INFO

 

CONCERT TE MELDEN ? GEEF HET ONS DOOR OP INFO@BRAZILIANBLEND.NL

WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN.